Start » Aktualności » WARSZTATY DLA DYREKTORÓW ORAZ RADCÓW PRAWNYCH TEATRÓW

 
 

WARSZTATY DLA DYREKTORÓW ORAZ RADCÓW PRAWNYCH TEATRÓW

 

Stowarzyszenie Dyrektorów Teatrów

oraz

Związek Pracodawców Unia Polskich Teatrów

 

zapraszają dyrektorów oraz radców prawnych teatrów do udziału w warsztatach PRAKTYCZNE ASPEKTY UMÓW CYWILNOPRAWNYCH W RAMACH REALIZACJI WIDOWISK W INSTYTUCJACH TEATRALNYCH.

Celem warsztatów jest przedstawienie praktycznych aspektów sporządzania, realizacji oraz nadzoru nad realizacją umów cywilnoprawnych z realizatorami, wykonawcami oraz obsługą techniczną przedstawień.

Warsztaty odbędą się 19 października br. (poniedziałek) w Teatrze Narodowym w Warszawie, Scena przy Wierzbowej im. J. Grzegorzewskiego, ul. Wierzbowa 3 ( wejście od ul. Fredry), w godz. 11.00-16.30.

Opłata za udział wynosi 100 zł od osoby. Zgłoszenia można przesyłać na adres mailowy zarzad@uniapolskichteatrow.pl do 12 października br.

W treści maila prosimy o podanie : nazwy teatru, nazwisk uczestników oraz danych do rachunku, który Unia Polskich Teatrów wystawi po warsztacie (tj. nazwa teatru, siedziba, NIP), przy czym warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest równoczesne ze zgłoszeniem dokonanie opłaty przelewem na konto Związku Pracodawców Unia Polskich Teatrów nr 08 1240 6292 1111 0000 5014 8097, w treści wpisując warsztaty – umowy cywilnoprawne.

Liczba uczestników jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegóły spotkania, ramowy program warsztatów oraz informacje o prowadzących znajdą Państwo poniżej:

Download (PDF, 176KB)